Vyhledávání dovolené na Maltě

Rosselli

Rosselli

Rosselli 17.10. - 24.10.

17.10. - 24.10.2023
Snídaně
✈ Praha, Bratislava

 
 
70 129 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maltě v letovisku Valletta, Rosselli, v ubytovacím zařízení Rosselli s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 17. října do úterý 24. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Bratislava s odletem za 16 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Rosselli, který je aktuálně na prodej online v ceně 70129,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maltě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Malta hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.

Středisko

Valletta

Poloha

Jedinečný, krásný a luxusní hotel se nachází v hlavním měste Malty. Nachází se v budově ze 17. století a nabízí luxus a eleganci. Jedná se o úplně první pěti hvězdičkový hotel ve Vallettě. Design hotelu zahrnuje renesanční prvky, ale zároveň prvky moderní doby. Hotel nese jméno po rodine Rosselli - Massa, které dům patřil. Letiště je vzdálené cca 10 km od hotelu.

Pláž

Nejbližší pláž je vzdálená cca 800 m od hotelu.

Vybavení

Recepce 24 hod denně, úschova zavazadel, terasa, bar, restaurace, snack bar, kavárna, WiFi zdarma, klimatizace, výtah, wellness centrum, bazén, bar u bazénu.

Ubytování

Hotel nabízí luxusně vybavené pokoje, které jsou pojmenované podle členů rodiny Roselli-Massa, nebo dle symbolů úzce spojených s rodinou. každý pokoj je jedinečný, podmanivý a zcela v souladu s velkolepostí domu a extravagancí doby, ve které byl postaven. Pokoje jsou kombinací historických prvků a zároveň prvků moderní současné doby. Pokoje nabízí vlastní koupelnu, bezplatné WiFi, SAT/TV, telefon, kávovar, minibar, klimatizaci, trezor.

Stravování

Možnost zakoupení snídaně.

Sport a zábava

Wellness centrum, nákupní možnosti v okolí, turistické atraktivity v okolí.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* počet nocí dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby virtuálního českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Vybavení hotelu

  • Novinka
  • WIFI zdarma

Rosselli - Rosselli

Rosselli 7.12. - 17.12.

7.12. - 17.12.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
46 947 Kč
45 539 Kč

Dovolená Malta First Minute 2023 v lokalitě Valletta, Rosselli, v Rosselli, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 7. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 17. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 67 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 45539,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maltu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Malta hotel, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.

Rosselli - Rosselli

Rosselli 18.4. - 28.4.

18.4. - 28.4.2024
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
67 859 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maltě v letovisku Valletta, Rosselli, v ubytovacím zařízení Rosselli s počtem hvězdiček: 5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 18. dubna do neděle 28. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 200 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Rosselli, který je aktuálně na prodej online v ceně 67859,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maltě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Malta hotel, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.

Rosselli - Rosselli

Rosselli 12.5. - 19.5.

12.5. - 19.5.2024
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
55 259 Kč

Dovolená Malta First Minute 2024 v lokalitě Valletta, Rosselli, v Rosselli, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 12. květen 2024 a návratem/příjezdem: neděle 19. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 224 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 55259,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maltu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Malta hotel, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.

Rosselli - Rosselli

Rosselli 13.5. - 17.5.

13.5. - 17.5.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
 
33 119 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maltě v letovisku Valletta, Rosselli, v ubytovacím zařízení Rosselli s počtem hvězdiček: 5, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 13. května do pátku 17. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 225 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Rosselli, který je aktuálně na prodej online v ceně 33119,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maltě a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Malta hotel, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.

Rosselli - Rosselli

Rosselli 2.9. - 6.9.

2.9. - 6.9.2024
Snídaně
✈ Katovice

 
 
33 749 Kč

Dovolená Malta First Minute 2024 v lokalitě Valletta, Rosselli, v Rosselli, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. září 2024 a návratem/příjezdem: pátek 6. září 2024. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 337 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 33749,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maltu, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Malta hotel, pobytové zájezdy. Speciálně s delegátem, s restaurací, wellness pobyt.Na této stránce naleznete: Rosselli na Maltě v letovisku Valletta - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Rosselli se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování na Maltě v letovisku Valletta. Dovolená Rosselli - Malta 2023/2024. Rosselli.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Maltě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Maltě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali na Maltě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Maltě podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Maltě jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Malta 2024, Malta Invia, Malta dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolenamalta.cz 2023, všechna práva vyhrazena.