Vyhledávání dovolené na Maltě

Ceny na Maltě

Jak draho je na Maltě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Maltě? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Maltě v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Malta.

Ceny na Maltě
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety36 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety38 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety64 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety122 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety127 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety178 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava38 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava254 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava711 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje18 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje23 Kč
Džus nealkoholické nápoje25 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje33 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje43 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv955 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1605 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1748 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2108 Kč
Chléb potraviny20 Kč
Chléb 500 g potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny23 Kč
Brambory 1 kg potraviny25 Kč
Kokosový ořech - kokos potraviny25 Kč
Kapusta, zelí potraviny25 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny28 Kč
Meloun potraviny28 Kč
Hlávkový salát potraviny28 Kč
Grapefruit potraviny43 Kč
Rýže 1 kg potraviny46 Kč
Brokolice potraviny46 Kč
Vejce 12 ks potraviny48 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny48 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny56 Kč
Rajčata 1 kg potraviny58 Kč
Kiwi - 1 kg potraviny64 Kč
Jablka 1 kg potraviny71 Kč
Jahody potraviny76 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny104 Kč
Sýr 500 g potraviny122 Kč
Hranolky 1 kg potraviny150 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny160 Kč
Kotleta potraviny168 Kč
Sýr 1 kg potraviny175 Kč
Kuře potraviny175 Kč
Višně, třešně potraviny201 Kč
Vepřové maso potraviny244 Kč
Borůvky potraviny345 Kč
Hovězí maso potraviny386 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace43 Kč
Cappuccino restaurace46 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace51 Kč
Kuře restaurace112 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace178 Kč
Míchaný nápoj restaurace178 Kč
Králík restaurace218 Kč
Polední menu v centru restaurace254 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace267 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace368 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace635 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace737 Kč
Vyhledávání dovolené na Maltě

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Maltě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Maltě? Ceny na Maltě.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Maltě? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Maltě. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Maltě žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Maltě? Vybírejte pobyt na Maltě jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Malta 2022 nebo Malta 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Malta 2022 nebo First Minute Malta 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Malta levně nebo luxusní dovolená Malta.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Maltě podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Malta si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Maltě hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Maltě pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Maltě nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Malta. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Malta. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Malta, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Maltě, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Maltu objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Maltě za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Malta.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Maltě pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Maltě další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Malta za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Maltě. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Malta.

Zajímá vás jak draho je na Maltě? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Maltě? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Maltě.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Maltu.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Maltě nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Maltu se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Maltě za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolenamalta.cz , všechna práva vyhrazena.